Свято Розколяди 2018 у Старобогородчанській ОТГ

Дата: 23.01.2018 13:33

У неділю 21 січня 2018 року у Старобогородчанському Будинку Культури зібралась громада, щоб поколядувати, прославити Всевишнього, щоб почув весь світ, що є Україна, що є Старі Богородчани, де живуть працьовиті і щирі люди. Де з покоління в покоління передають традиції та звичаї свого краю.

Розпочала різдвяне дійство "Свято Розколяди" віншуваннням Марічка Халак. Душевними колядками дарував присутнім різдвяний настрій хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці (регент Ірина Козоріз), Діана Проць, вокальна група із села Нивочин, шкільний фольклорний колектив (керівники Н.І. Пилипів та О.В. Соловей), дует Тетянки та Богдана Пилипів, хор церкви Іоана Хрестителя с. Скобичівка (керівник  Андрій Савчин), фольклорний колектив с.Гринівка та народний аматорський хор Старобогородчанського Будинку Культури (керівник Юрій Яців).

З ініціативи Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ та спілки капеланів Прикарпаття проходив збір коштів для бійців АТО.

У фойє Будинку Культури була представлена книжкова виставка "Ой радуйся земле, Син Божий народився" (зав. бібліотекою - філіалом с.Старі Богородчани Світланою Лисишин.)

Нехай ця велика Різдвяна радість підтримує та надає сил всім нам на цілий рік.

Директор Будинку Культури

с.Старі Богородчани                                                                                         Галина Озар