Тиждень безпеки дорожнього руху у закладах освіти Старобогородчанської ОТГ

Дата: 24.11.2016 13:59

У закладах освіти Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади  пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Всі заходи були спрямовані на формування безпечної поведінки дітей на дорогах.

У Лесівському навчально-виховному комплексі Тиждень розпочався із проведення  шкільної  лінійки, на якій діти ознайомились з планом проведення Тижня. Класні керівники провели відкриті уроки, бесіди з учнями. Учні 1-4 класів  презентували творчі малюнки, моделювали проблемні ситуації, проводились ігри, конкурси віршів, вікторини. На уроках української мови кожен учитель  з дітьми написав міні-диктант «Правила дорожнього руху».

Вихователь дошкільної групи провела з дошкільнятами заняття «У гості до бабусі», де ознайомила вихованців з різними видами транспорту, з правилами поведінки у транспорті.

Усі проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я.

Фото без опису Фото без опису

У Старобогородчанському НВК с. Скобичівка було проведено нараду з педагогічними працівниками з питань профілактичної роботи щодо попередження дитячого травматизму.

На годинах класного керівника проведено роз’яснювальну роботу серед дітей, профілактичні заходи, а саме:

• урок на тему “Наші вірні друзі – Правила дорожнього руху”(вчитель Іридчин Г.В.);
  • тематичні бесіди (класні керівники);
  • конкурс малюнків;
  • поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Участь приймали всі учні (15 дітей) та вчителі школи.

Фото без опису Фото без опису

У Гринівській ЗОШ І-ІІ ст. в рамках тижня безпеки дорожнього руху проведені наступні заходи:

1. Провели нараду з педагогічними працівниками з питань профілактичної роботи в навчальному закладі щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
  2. Під час викладання предметів «Основи здоров`я» та на годинах класного керівника, провели роз`яснювальну роботу серед дітей щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху.
  3. Провели урок з основ здоров’я у 4 класі на тему «Безпека руху пішоходів. Види світлофорів. Сигнали регулювальника дорожнього руху», та у 5 класі «Безпека пішохода».
  4. Провели тематичні бесіди та консультації для батьків дітей дошкільного віку
  5. Провели тематичну вікторину з елементами бесіди:  «Життя - це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв.»
  6. Організували тематичну виставку малюнків «Безпека на дорозі – безпека життя»
  7. Провели конкурс творів «Безпека на дорозі – безпека життя»
  8. Поновили куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.                   Урок з основ здоровя у 4 класі

Урок з основ здоровя у 5 класі

Фото без опису Фото без опису

Конкурс малюнків «Безпека на дорозі – безпека життя»

У Нивочинській ЗОШ І-ІІ ст. проведено:

1. Виставка малюнків на тему: «Безпека дорожнього руху».

2.Виставка у бібліотеці на тему: «Пам’ятай правила дороднього руху».

3.Вікторина на тему: «Знаємо та виконуємо правила дорожнього руху».

4.Профілактичний захід на тему: «Живи цікаво та безпечно».

5.Година класного керівника «Безпека дорожнього руху, безпека життя».

6.Консультація для батьків підготовчої групи на тему: «Як навчити дітей правильної поведінки на дорозі».

Фото без опису Фото без опису

В  ході  тижня  безпеки дорожньоого руху у Старобогородчанській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися цікаві заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з метою збереження життя та здоров’я дітей.

Відкрився тиждень загальношкільною лінійкою, де учні познайомилися з планом заходів. Всі класні керівники провели єдиний урок на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя», бесіди:

• «Обов’язки пішохода» (5-6 класи);
  • «Правила поведінки на вулиці» (7-8 класи);
  • «Безпека на дорозі. Цифри і факти» (9-11 класи);
  • «Дорожні пастки» (з використанням інформаційних матеріалів про безпеку дорожнього руху)  -   1-11 класи.

Для учнів старших медична сестра Ткачук О.В. провела практичне заняття «Надання першої медичної допомоги при ДТП. Учнів середніх класів зацікавила виставка дитячих малюнків з правил дорожнього руху, а також вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху». Учні 5-6 класів переглянули відеоролики «Безпека пішоходів у руках самих пішоходів».

Для школярів 1-4 класів проводилося заняття «Школи світлофора Моргайка» «Азбука доріг». Вчителі 1-2 класів провели навчальну гру- інструктаж «Любій малечі про серйозні речі», екскурсії на перехрестя.

Протягом тижня вчителі української мови та початкових класів написали диктанти на теми попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Бібліотекарі Басараб О.Ф. та Порохняк  З.Я. організували тематичну виставку літератури «Твій друг – безпечний рух».

Для батьків учнів початкових класів класні керівники провели бесіду «Ваша поведінка на вулиці – приклад для дитини».

Заходи, проведені в ході тижня, допомогли учням усвідомити важливість знання та виконання правил дорожнього руху з метою збереження  їхнього життя та здоров’я.