У Гринівці відбувся фестиваль "Забута пісня рідного краю"

Дата: 03.10.2017 15:09

У неділю 1 жовтня 2017 року в селі Гринівка відбувся перший відкритий фестиваль народної творчості «Забута пісня рідного краю». Фестиваль організовано з метою збереження народної творчості, відродження кращих традицій народного мистецтва. У заході взяли участь творчі колективи сіл Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади, серед яких: фольклорний ансамбль села Гринівка «Мелодія серця», дитячий вокальний ансамбль Гринівської ЗОШ І-ІІ ст. «Дзвіночки», фольклорний колектив села Нивочин «Берегиня», дует педагогічного колективу Гринівської ЗОШ І-ІІ ст.«Вишиванка», родинний фольклорний ансамбль «Родина Яцківих» села Гринівка, народний аматорський хор села Старі Богородчани, творчий колектив села Лесівка, а також гості фестивалю: Віра Дашко і дует Надія Дашко та Марія Павликівська з Похівки та Іванна Сем’янів з Глибокого. У їх виконанні прозвучали давні народні пісні, насамперед було багато повстанських пісень. З вітальними словами до учасників фестивалю звернулися заступники сільського голови Іван Лесів та Юрій Іванишин, а також староста села Гринівка Ніна Хмелівська. Учасники фестивалю отримали дипломи Старобогородчансьокї сільської ради об’єднаної територіальної громади да подарунки. Глядачі, яких цього дня зібрався повний зал, також мали можливість ознайомитися з виставкою умільців села під назвою «Гринівські таланти». Завершився фестиваль народними гуляннями.