Підписано договір про співпрацю з районним центром зайнятості

Дата: 24.07.2017 15:17

24 липня 2017 року відбулося підписання договору про співпрацю  між Старобогородчанською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Богородчанським районним центром зайнятості. Договір підписали сільський голова Ярослав Здерка та директор районного центру зайнятості Володимир Кобилюк.
Згідно даного договору, його учасники зобов’язуються спільно діяти у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території громади.
На даний час фахівці районного центру зайнятості вже проводять у приміщенні сільської ради особисті прийоми мешканців громади з метою надання інформаційно-консультаційних послуг, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів.
Підписання договору є черговим кроком на шляху  наближення соціальних послуг до жителів громади.