Івано-Франківська область, Богородчанський район

Виставка народних умільців с. Старі Богородчани з нагоди святкування 50-річчя Будинку культури

Дата: 14.11.2017 15:45

Кожне село нашої України має своїх умільців, якими дуже пишається . З нагоди святкування 50-річчя Будинку культури завідуючою бібліотеки села Старі Богородчани  Світланою Лисишин було організовано виставку народних умільців.

Фойє у цей день цвіло різнобарв'ям кольорів, а ще різноманіттям робіт. Це і столярні вироби, і ковка, і дідухи. А також вишивані картини, сорочки, костюми, рушники, скатертини, подушки . Свої роботи представили вишивальниці Леся Середюк, Леся Паньків, Марія Лисюк, Ірина Юркевич, Ірина Івасишин , Ірина Білоус,  Оксана Сікора, Марія Момот. Чудовими фотороботами прикрасила свято Валерія Заячківська, любитель природи, вишукані прикраси для волосся – Ольга Сабат, роботи з сірників - Богдан Козоріз, сувеніри з дерева та пейзажні картини – Ярослав Анійчин, художні роботи – Юра Романюк, дідухи –Параска Глушак, ковані вироби – Євстахій Меркер, берегиня забутих пісень , пекар – Марія Гринишин.

Ми пишаємось своїми майстрами і бажаємо їм здійснення творчих задумів.