Конкурс читців "Жива душа поезії Шевченка"

Дата: 28.03.2018 08:56

24 березня 2018 року у Будинку культури с. Старі Богородчани відбувся конкурс читців літературного слова "Жива душа поезії Шевченка", який організований Молодіжною радою за підтримки сільської ради Старобогородчанської ОТГ. Участь у конкурсі взяли 24 учасники з 5 сіл громади. Програма конкурсантів включала виконання одного твору Т. Г. Шевченка та одного твору, обраного за власним бажанням. Оцінювало учасників конкурсу журі, до складу якого увійшли : заступник голови Старобогородчанської ОТГ Іванишин Юрій Ярославович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старобогородчанської сільської ради ОТГ Різник Олена Ярославівна, директор Нивочинського НВК Олексин Михайло Васильович, керівник зразкового ансамблю танцю "Бойківканка", вчитель Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст Пилипів Надія Іванівна, методист драматичного жанру Богородчанського районного палацу культури Галишич Галина Михайлівна.
За результатами конкурсу переможцями визначено:
1 місце - Тимофійчук Ліза, с. Гринівка,
2 місце розділили Щукіна Віта, с. Нивочини та Крейц Мар'яна, с. Нивочин,
3 місце - Гложик Микола, с. Гринівка та Попадич Тетяна, с. Нивочин.
Усім учасникам було вручено грамоти, а переможців нагороджено виданнями Кобзаря.
Висловлюємо щиру подяку молоді громади, яка несе живе слово вічної книги Кобзаря, де кожне слово залишається актуальним по сьогодні!