Івано-Франківська область, Богородчанський район

Підписання меморандуму

Дата: 20.04.2018 11:28

18-19 квітня в Києві відбулася заключна конференція на честь завершення Початкової фази з напряму покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою», у якій взяли участь заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ Іван Лесів та начальник відділу Центр надання адміністративних послуг сільської ради Ганна Тимків.
У рамках конференції 19.04.2018 року відбулося урочисте підписання Меморандуму про включення, співпрацю та партнерство між Старобогородчанською сільською радою та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг». Сторони домовились про включення ЦНАПу Старобогородчанської ОТГ до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг для формування та запровадження стандартів надання адміністративних послуг орієнтованих на інтереси територіальної громади та кожного мешканця, сприяння розвитку сучасних форм взаємодії між ЦНАП та споживачами.