У Старих Богородчанах відбулася відбулася екологічно-просвітницька акція «Я за чисте довкілля»

Дата: 23.04.2018 09:30

21 квітня 2018 року в Старих Богородчанах в рамках «Днів довкілля» відбулася екологічно-просвітницька акція «Я за чисте довкілля», організована для дітей села працівниками бібліотеки та Будинку культури.
Завідувач сільської бібліотеки Світлана Лисишин розповіла учасникам акції про шкоду, яку сміття завдає навколишньому середовищу, навела приклади, що можна робити, щоб зменшувати кількість сміття, та вручила кожному пам’ятний буклет «Скажемо сміттю «НІ!».
Діти, що брали участь у заході, дали обіцянки не смітити та берегти природу, які записали на плакаті у формі символічної яблуні.
Також учасники акції висадили квіти біля пам’ятника воїнам, загиблим у ІІ Світовій війні, прибрали територію дитячого майданчика та потічок біля Будинку культури.
В рамках акції, у бібліотеці Старих Богородчан організовано книжкову виставку, присвячену збереженню навколишнього середовища.