Звернення до Старобогородчанської сільської ради ОТГ

Дата: 07.05.2018 13:53

До сільської ради надійшло звернення Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» щодо надання допомоги жителям села Устеріки, що входить до складу Білоберізької ОТГ Івано-Франківської області.
Звернення викликане тим, що внаслідок непоправного лиха – пожежі, яка сталася вночі 27 квітня 2018 року в Устеріківській ЗОШ І-ІІ ст.. вогнем повністю знищено 2-й поверх будівлі, перекриття і оздоблення 1-го поверху, виведено з ладу систему опалення, пошкоджено шкільну та побутову техніку, обладнання.
У скрутному становищі опинилися 80 дітей, які змушені добиратися до найближчого навчального закладу більше 10 км. Вкрай обмежений бюджет Білоберізької ОТГ робить дуже складним вирішення проблеми відбудови шкільного приміщення.
В зв’язку з цим просимо депутатів сільської ради підтримати пропозицію щодо надання фінансової допомоги жителям с. Устеріки шляхом передання субвенції сільському бюджету Білоберізької ОТГ.
Ознайомитися з текстом звернення можна за посиланням: