«Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» у селі Старі Богородчани

Дата: 06.06.2018 09:03

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 1-го червня 2018 року у селі Старі Богородчани відбулося свято «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства», організований сільською бібліотекою для юних читачів.. Завідувач сільської бібліотеки Світлана Лисишин розповіла дітям  історію виникнення свята, про те, як відзначається День захисту дітей у інших країнах та ознайомила з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини.
Із задоволенням діти взяли участь у вікторині-грі «Казкові правопорушення», конкурсі загадок «Пограємо-відгадаємо».   Свої художні здібності проявили у конкурсі малюнка «Хай буде мир на всій планеті!»
В рамках свята у Старобогородчанській бібліотеці організовано книжкову виставку «Я- дитина, я- людина, що має свої права»