Старобогородчанську громаду відвідали молоді сільські голови області

Дата: 14.06.2018 13:11

13 червня на базі Старобогородчанської сільської ради об"єднаної територіальної громади відбулося виїзне засідання Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття за участю представників обласної молодіжної ради. Учасники засідання поспілкувалися з головою громади Ярославовм Здеркою та головою первинної профспілкової організації сільської ради ОТГ Параскою Дем'янко щодо утворення громади, її проблем та перспектив розвитку, заслухали інформацію про стан залучення працівників сільських та селищних рад ОТГ до Профспілки, про практичне застосування Закону УКраїни "Про колективні договори і угоди". Виконавчий директор регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Юрій Івасюк поінформував присутні хпро стан розвитку територіальних громад області. Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри європейської інтеграції та права Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Олег Красівський акцентував увагу на особливостях вступної кампанії у 2018 році.