Тренінг “Механізми залучення громадян у житті ОТГ”

Дата: 11.07.2018 15:00

Протягом 23-24 липня 2018 року в Старобогородчанській сільській раді відбудеться дводенний спільний тренінг для представників влади Старобогородчанської ОТГ та мешканців, який буде присвячений механізмам участі громадян в житті громади, взаємодії влади і громади.
Будуть розкриті такі теми: загальні збори громадян, громадські слухання, регламенти місцевих рад, місцеві ініціативи, громадські експертизи, запит на інформацію, е-петиції, звернення громадян, бюджет участі, громадська рада при ОМС та інші теми.
Тренінг буде інтерактивний - з широкими інформаційними можливостями та проведення сесій запитань-відповідей. З нього можна буде винести висновки не лише організаційні та операційні, але й політичні та загальноінформаційні.
Запрошуємо старост сіл, депутатів сільської ради та представників громадськості.
Ми очікуємо щонайменше на аудиторію 15- 20 осіб.

Реєстрація за телефоном: 0972292474

Програма тренінгу: https://rada.info/upload/users_files/04357265/0f7ce2ab930da42616c467d35056e1e5.doc