Трудовий внесок гринівчан – передсвятковий подарунок для Гринівки напередодні Дня Незалежності

Дата: 21.08.2018 08:37

Моя Гринівка… Своїми духмяними садами, уквітчаними садибами, працьовитими людьми -Гринівка змінюється. А коли відчутні зміни – значить життя в селі вирує. Напередодні свята Преображення Господнього жителі села зібралися на чергову загальну толоку по благоустрою села.
Протягом тижня в селі зроблено багато роботи, завдяки свідомим жителям. Уже втретє цього року відбулося обкошення сільського кладовища, здійснено вивіз сміття із території кладовища. Все зроблено для того, щоб відвідувачам було безпечно ходити, так як територія кладовища заліснена.
Протягом тижня проводилася чистка ровів вздовж села. Роботи проводилися з метою збереження дорожнього полотна центральної дороги. Жителі села активно взяли участь у впорядкуванні узбіччя дороги у тих місцях, де проводилися роботи. Проведено обкошення узбіччя дороги вздовж території села.
Завдяки згуртованості жителів громади, нам вдалося дружньо попрацювати в суботу над благоустроєм центральної частини села. Погода нам сприяла у цьому. Спекотне сонце здавалося – хоче, щоб люди по швидше розбіглися по домівках. Але не так сталося… Дух згуртованості, наполегливості і бажання зробити ще більше для того, щоб рідне село ставало привабливим для гостей громади – людей надихало на роботу.
 На минулому тижні приведені в порядок та обкошені могили на території села та центр села (навколо каплички тасільського клубу).
Приємною несподіванкою стало те, що Сенич Юрій виділив для озеленення центру села 41 штуку зелених насаджень ( на те місце, де в минулому році було викрадено насадження). В суботу під час толоки ці насадження були висаджені.
Хочу подякувати всім, хто приклав зусиль для того, щоб Гринівка ставала дедалі кращою і привабливішою – це Хмелівський Степан, Глуханюк Іван, Білоус Іван, Пронь Володимир, Корнутій Михайло, Андрунишин Ярослав, Надрага Олексій, Надрага Назарій, Говера Степан, Трінчук Ярослав, Сем’янів Олег, Дібура Василь, Сенич Юрій, Сенич Ігор, Здерко Ігор, Кострабій Микола, Говера Володимир, Трінчук Ярослав, Лаба Катерина, Хмелівська Мар’яна, Хмелівська Світлана.

З вдячністю
Староста села                                                                                Ніна Хмелівська