Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії сільської ради сьомого демократичного скликання

Дата: 03.09.2018 14:04

від 03.09.2018 р.  № 72

Про скликання двадцять третьої
(позачергової) сесії сільської ради
сьомого демократичного скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять третю позачергову сесію сьомого демократичного скликання 05 вересня 2018 року о 13.00 год. в залі засідань сільської ради та продовжити роботу в с. Лесівка.

На розгляд сесії внести такі питання:
1.Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу охорони здоров’я  «Старобогородчанська амбулаторія загальної практики, сімейної медицини» Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Комунальному некомерційному підприємству Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Некомерційна амбулаторія групової практики».
2.Про створення Комунального підприємства Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Старобогородчанська некомерційна амбулаторія групової практики» шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу охорони здоров’я Старобогородчанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини».
3.Про затвердження Статуту Комунального підприємства Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Старобогородчанська некомерційна амбулаторія групової практики».
4.Розгляд земельних питань.
5.Різне.