Запрошуємо на Фестиваль молодих талантів нашого краю с.Гринівка

Дата: 04.09.2018 14:49

Коментарі:

Анонім
2018-09-08 07:42:20

«Не судіть, та не судимі будете; не засуджуйте, й не будете засуджені; прощайте і прощені будете»

Анонім Батькович
2018-09-07 18:19:46

Ви ,не поділяєте моєї думки?rnПравда кращою не стане ,навіть якщо я представлюся. Зовсім не "слабо " , але так краще для Вас. Тому що ваша ненависть не буде направлена на мене особисто , а буде просто чимось абстрактним , чимось безформним і великим , чимось таким як Ваша тупість і простота. Добра Вам!

Анонім
2018-09-06 06:57:24

Анонім, слабо не анонімно?

Анонім Батькович
2018-09-05 14:27:13

Від їхніх співів і сліпучих кольорових костюмів ріже і вуха і очі. Погоджуюсь, що є і талановиті діти, але в більшості все таки... Смішно! Займіть дітей чимось справді корисним і продуктивним. Те , як Ви, ставитесь до виховання молодого покоління тепер , впливає на наш спільний добробут і достаток в майбутньому. А у Вас вийдуть патріоти-співаки у вишиваних сорочках , які потім в силу різних причин і своєї простоти повалять куди очі дивляться. В пана польського на фазенді завжди потрібні. Добра Вам!