Зелене світло проектам місцевих ініціатив

Дата: 13.09.2018 11:22

Жителі села Гринівка першими в Старобогороданській ОТГ втілили в життя проект  місцевих ініціатив у рамках реалізації Програми “Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ”, а саме встановлено дві автобусні зупинки  на території громади. Програма Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ – це той дієвий механізм залучення жителів громади до активних процесів, що відбуваються в громаді. Дякую всім, хто долучився до робіт в реалізації проекту по встановленню автобусних зупинок, дякую за розуміння власникам господарських дворів Гринів Марії та Курочці Марії, які дали згоду, щоб біля їх садиб встановили  автобусні зупинки. Приємно, що з часом все більше і більше людей в громаді долучаються до робіт, які ведуть до позитивних змін в селі. Всім бажаю бути наполегливими в своїх прагненнях, брати активну участь в проведенні змін у своїй громаді.

З вдячністю староста села                                                         Ніна Хмелівська