Фестиваль молодих талантів нашого краю "Лети моя пісне солов’їна" с.Гринівка

Дата: 18.09.2018 11:12

А пісня- це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня тим ясніш душа.

У кожній пісні відчувається українська душа,українська вдача, віра, надія й любов. Пісня єднає людей духовно, несе заряд енергії, добра та любові.

16 вересня у чудовий осінній день в селі Гринівка відбувся фестиваль молодих талантів нашого краю.Фестиваль такого формату відбувся у селі Гринівка вперше. До нас завітали виконавці з сіл Дзвиняч, Підгіря, Глибоке, Нивочин, Старих Богородчан, м.Богородчани, м.Івано-Франківська, Радчі Тисменицького району, а також села Гринівки.

Розпочали свято ведучі Іванна Тимощук та Любомир Надрага. Велика вдячність Оксані Карабінович директору Дзвиняцького палацу культури, яка проявила власну ініціативу і вирішила з своїми виконавцями взяти участь у нашому фестивалі. А також Яні Сапіжак - керівнику любительського обєднання  ‘’Крок до зірок’’. Так, дует ‘’Double story’’ у складі Артема Карабіновича та Аліни Левицької, а також окремі виконавці Яна Волочій, Яна Середюк, Яна Сапіжак представили Дзвиняч у нашому фестивалі та зачарували присутніх своїми піснями і танцями. Ірина Лис з м.Богородчани, дует Тетяни і Богдана Пилипів і Діани Проць з с.Старі Богородчани. Марина і Василь Стефанів з м. Івано-Франківська які неодноразово беруть участь у святкуванні різних свят у нашому селі. Наталія Данилюк з с.Нивочин яка також підтримує нас на концертах. Іванна Семянів директор будинку культури с.Глибоке яка охоче та неодноразово виступає на святах у с.Гринівці.Юліанна Козак з с.Радча Тисменицького району.Дует ‘’Black & White ’’  у складі Христини Пронь та Сніжани Іванків з с.Гринівка. З с.Підгіря до Гринівки звітали наймолодші учасники фестивалю сестрички Софійка та Сніжана Петрук. Наймолодша Софійка Петрук якій чотири роки вразила усіх своїми віршами і привітаннями. Фестиваль пройшов на високому рівні,всі учасники були нагороджені подяками та призами.

Безмежна вдячність всім учасникам які не знехтували запрошенням та приїхали на фестиваль молодих талантів. Особлива подяка Старобогородчанській ОТГ за допомогу у організації свята. Тож дякуємо всім за чудове свято!

Завідуюча клубом с.Гринівка                                              Ольга Надрага

Коментарі:

постійний відвідувач
2018-10-03 08:34:26

який серомудрий

Житель громади
2018-09-18 16:49:08

Цей текст писав напевно третьокласник. Рівень грамотності просто зашкалює.