Запрошення взяти участь у програмі "Молодіжний працівник" програма Dobre

Дата: 04.10.2018 07:26

Запрошуємо представників

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ громади Івано-Франківської області до участі у Комплексній навчальній програмі «Молодіжний працівник в ОТГ»  державної навчальної Програми «Молодіжний працівник»

Міністерство молоді та спорту України спільно з програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україніпродовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Мета Програми

Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації  молодіжної політикита здійснення молодіжної роботи на рівні об’єднаної територіальної громади.

До участі запрошуються представники Верхнянської, Більшівцівської та Старобогордчанської громад:

- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики в ОТГ;

- бібліотекарі, соціальні працівники, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Програма передбачає участь по 6 представників з кожної із вище згаданих ОТГ.

Програма складається з трьох етапів:

І – Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (листопад 2018 р.)

ІІ – Спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» (лютий 2019 р.)

ІІІ – Спеціалізований тренінг на потребу учасників Програми (травень 2019 р.)

В  рамках Програми передбачений менторський супровід учасників тренерами під час виконання практичного завдання у міжтренінговий період.

Дати проведення тренінгів для даної групи громад:

І. 09-11 листопада 2018 року;

ІІ. 08-10 лютого 2019 року;

ІІІ. 17-19 травня 2019 року.

Місце проведення: місто Івано-Франківськ (Івано-Франківська область)

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого державного зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник». Учасники, які завершать весь курс навчання отримають Свідоцтво про підвищення кваліфікації Програми «Молодіжний працівник» встановленого зразка.

Заявку на участь у тренінгу заповнюйте за посиланням: https://goo.gl/forms/ag8OW6dGT2lIZXCe2

Кінцевий термін подання заявок – 00:00, 20 жовтня 2018 року.