Їх кликала любов до України

Дата: 18.10.2018 09:32

Під такою назвою 14 жовтня в Старобогородчанському Будинку культури відбулися святкові урочистості присвячені Дню захисника України, Українського козацтва та 76-річниці створення УПА.

Цей день величний і багатий на свята, це свято християнське і національне. Воно символізує зв'язок поколінь, невмиручість героїчних традицій нашого народу. Зі щирими вітальними словами звернувся до глядачів духовний наставник о. Анатолій. Ведучі свята Василина Барабаш та Андрій Григоровський повели нас у світ далекої історії, згадали про мужність та героїзм запорізьких козаків, січових стрільців, воїнів Української Повстанської Армії та героїв сьогодення.

Подяки за мужність, самовідданість, зразкове виконання службового обов’язку, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілосності України та з нагоди відзначення Дня захисника України та грошові винагороди вручив заступник голови  Старобогородчанської ОТГ Юрій Ярославович Іванишин . Відзнаки отримали: Коваль Юрій  Миколайович, Різак Михайло Романович, Борищак Андрій Ярославович, Морошан Леонід Миколайович, Самуляк Юрій Васильович, Дякун Василь Васильович, Гринів Василь Ярославович, Сем'янів Руслан Іванович, Дутчак Ігор Васильович, Басараб Теодор Миколайович, Іванків Володимир Миколайович, Феценець Роман Васильович, Говдяк Василь Васильович, Лаврик Василь Іванович, Дем'яник Юрій Васильович,  Кисиличак Віталій Іванович, Холівчук Анатолій Васильович, Присяжний Андрій Володимирович, Дидич Іван Васильович, Білічак Олександр Володимирович, Олексин Роман Олексійович, а також сім'ї померлих воїнів Яремко Ганна Василівна та Калашнік Богдан Миколайович. Хвилиною мовчання вшанували славних синів, всіх воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Палкі і патріотичні пісні звучали у виконанні Надії Холівчук, Діани Проць, Івана Костея, вокально-інструментального ансамблю  та вокального ансамблю хлопчиків Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Олександра Макарчук) та дуету Андрія Красілича, забуті стрілецькі та повстанські пісні нашого села душевно і щиро відтворили фольклорний колектив Старобогородчанського Будинку культури .

День сьогоднішній нерозривно пов'язаний із вчорашнім. І кожен слід на землі … І нинішня радість і небо безхмарне, і наш достаток, і щасливе вільне життя – то наш слід на землі. Дорогі захисники нашої України  спасибі Вам за збережене життя, наші славні вояки!

Директор Будинку культури

с. Старі Богородчани                                                                                   Озар Г.Б.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)