Засідання робочої групи з питань удосконалення послуг

Дата: 28.10.2018 17:05

25 жовтня 2018 року в Старобогородчанській сільській раді відбулося засідання робочої групи щодо удосконалення послуг в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі успіх та ефективність (DOBRE)». Засідання провів сільський голова Ярослав Здерка. В роботі взяв участь програмний спеціаліст проекту DOBRE Любомир Кава. З трьох запропонованих послуг, які були обрані за результатами опитування жителів громади у 2017 році, а саме: ремонт доріг, покращення вуличного освітлення та дошкільне виховання, учасники робочої групи обрали – ремонт доріг. За цю пропозицію проголосували дев’ять з десяти членів робочої групи. За результатами даного рішення Старобогородчанською сільською радою буде розроблятися проект щодо удосконалення послуги «ремонт доріг», який буде фінансуватися за рухунок програми DOBRE.