Свято осені у Старобогородчанському ЗДО ясла-садку "Джерельце"

Дата: 08.11.2018 11:49

Українське свято нині в нас

Завітайте гості просим вас

Завітайте гості в наш садок

На веселий ярмарок.

Такими словами розпочалися осінні свята в Старобогородчанському ЗДО ясла-садку «Джерельце», яким завідує Барабаш  М.І..  Веселі забави, пісні, таночки зазвучали під музичний супровід муз-керівника. Святкову атмосферу тепла та затишку для дітей та батьків створили вихователі садочка. Ігри, запальні танці, веселі дитячі пісні та чудовий  осінній ярмарок зробили це дійство незабутнім як для маленьких талановитих акторів так і для гостей. Поєднуючи  в собі різні види мистецтва свята несуть в собі пізнавальну активність та естетичний інтерес до довкілля, любов до української пісні, народних традицій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)