День української мови та писемності у Гринівській бібліотеці

Дата: 13.11.2018 14:13

9 листопада - День української мови та писемності ,мова- це безцінний дар,який треба шанувати .

У Гринівській бібліотеці було проведено захід присвячений українській писемності і мови.Ведуча заходу Ольга Надрага ,завідуюча клубом,розповіла дітям про рідну мову .Рідна мова-це не тільки дорога спадщина ,яка об’єднує в собі народну мудрість ,вироблену десятками й сотнями поколінь.Це наша гордість ,бо все,що створено нею,увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

Найкращі читачі бібліотеки декламували вірші про рідну мову:Софія Гложик,Христина Івашко,Аліна Надрага,Ліза Тимофійчук,Ярослав Івашко,Микола Гложик,Валерія Цюрпіта,Соломія Агіль,Констянтин Цюрпіта,Володимир Загірняк.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)