У Старобогородчанській громаді відкрито молодіжний простір

Дата: 23.11.2018 09:47

В середу, 21 листопада 2018 року, у приміщенні Будинку Культури Старих Богородчан відбулось відкриття молодіжного простору StBogoHub, що стало можливим завдяки активній співпраці Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ та ГО «Центр Рівних Можливостей» в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджує громадська організація «Центр Політичних Студій» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Сільською радою проведено ремонт кімнати у Будинку культури для створення Молодіжного простору на суму 20,0 тис. грн.., громадською організацією «Центр Політичних Студій» надано обладнання на суму 130,0 тис. грн..
У відкритті взяли участь та виступили перед присутніми голова ГО «Центр Політичних Студій» Віталій Світлик, заступник сільського голови Юрій Іванишин, координатор від громади в програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Ганна Тимків та голова Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ Леся Клим’юк.