Скорботна  свіча пам'яті

Дата: 27.11.2018 11:41

Голодомор… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв,засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

До 85-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в Будинку культури спільно з бібліотекою було проведено годину пам'яті «Скорботна свіча пам'яті».  Ведучі ознайомили присутніх з причинами та наслідками жахливої трагедії, про загибель мільйонів людей. Було зачитано хвилюючі спогади та свідчення очевидців тих страшних подій.  Також до цієї сумної дати було організовано книжкову виставку-роздум «Горить свіча, і хліб лежить, і пам'ять полум’ям горить».

Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять померлих хвилиною мовчання, запаливши свічки. Тож ми, українці, повинні пам’ятати про страшні сторінки   нашої історії, щоб вони більше ніколи не повторилися.

Хай світло від свічки у небо летить

Хоча б одну душу зігріє в цю мить,

Щоб душа ця загублена спокій знайшла

І у вічність до Бога вона відійшла.

Директор Будинку культури                                                 Озар Г.Б.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)