Молодь Старобогородчанської громади відвідали місто Люблін

Дата: 10.12.2018 15:38

Представники Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ Лілія Магдій, Андрій Олексин, Вікторія Савчин та Леся Клим’юк з 5 по 7 грудня 2018 року відвідали місто Люблін (Польща) в рамках фінального етапу проекту "Молоді лідери для змін в регіонах", що реалізовується на території України в рамках програми RITA-przemiany w regionie, за підтримки Fundacja Edukacja dla Demokracji. Активні учасники проекту з  України та Польщі зустрілися на підсумковій конференції. Молодих активістів привітали представники Генерального консульства України в Любліні, міської ради Любліна, Маршалковського уряду Люблінського воєводства під патронатом якого відбулася конференція. В міській раді Любліна 5 грудня 2018 р. керівник бюро громадської участі міста Пйотр Хорось та представники відділу міжнародної співпраці зустрілися з координаторами проекту, представниками Центр громадської адвокатури та Fundacja Dzia?a? Edukacyjnych KReAdukacja. Координатором проекту з Івано-Франківщини та представником Старобогородчанської ОТГ виступила Леся Клим’юк, голова Молодіжної ради та керівник ГО "Центр Рівних Можливостей". Учасники ознайомилися з методами громадської участі та мали можливість обговорити питання співпраці з мешканцями та реалізації громадських проектів.
Також члени Молодіжної ради нашої громади презентували свої напрацювання в рамках проекту. Зокрема,  влітку цього року був організований квест для жителів громади. Також в рамках проекту молодь громади провела благодійну акцію - завітала до Будинку матері і дитини в селі Горохолино, що в Богородчанському районі. Для хлопчиків та дівчаток були підготовлені папки із книжечками-розмальовками  українською і англійською мовами, олівцями, фарбами, ручками  та з іншими необхідними канцтоварами.  Шкільне приладдя закуплено за кошти, виручені в ході благодійної ярмарки, яка організовувалась молоддю Старобогородчанської ОТГ.