У Старобогородчанській громаді відзначили 70-річчя прийняття загальної декларації ООН з прав людини

Дата: 10.12.2018 19:24

10 грудня 2018 року людство відзначає 70-ту річницю прийняття Генеральною асамблеєю ООН Загальної декларації з прав людини. Цього дня ряд цікавих заходів відбулися в Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді. Громадськими органцізаціями «Старобогородчанська ініціатива», «Центр рівних можливостей» спільно з Молодіжною радою Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади організовано цікавий флеш-моб для учнів старших класів на подвір’ї місцевої школи. Ведучі Лілія Магдій та Марія Гарасим розповіли усім присутнім про основні положення Декларації з прав людини, а також провели квест, під час якого кожен мав можливість відповісти на запитання, що стосувалися знання свої прав та свобод. Також учениці школи подарували присутнім запальний танець.
Після цього в конференц-залі Старобогородчанського Будинку культури відбувся круглий стіл учнів 9-го класу Старобогородчанської школи та представників Богородчанського відділу бюро безоплатної вторинної правової допомоги. Начальник відділу Володимир Стасів розповів дітям про їхні основні права, а також відповів на запитання, які найбільш цікаили учнів.