Відбудеться публічна консультація щодо організації дозвілля для молоді

Дата: 24.12.2018 22:51

Прес-анонс

Як забезпечити дозвілля молоді у Старобогородчанській ОТГ?

27 грудня о 15:30 в Будинку культури с. Старі Богородчани (вул. Січових Стрільців, 79) відбудеться публічна консультація із зацікавленими сторонами щодо організації дозвілля для молоді, які проживають у Старобогородчанській ОТГ.

Наразі молодь Старобогородчанської громади активно виїжджає до Богородчан чи Івано-Франківська в пошуках можливостей розвитку та реалізації власних ідей. Громадська організація ГО “Центр UA” разом із ГО «Центр Рівних Можливостей», представниками сільської ради Старобогородчанської ОТГ, молодіжною радою ОТГ, учнями, вчителями та студентами обговорять, як забезпечити сприятливі умови для розвитку молоді в Старих Богородчанах.

Питання публічної консультації:

1. Як заохотити молодь проводити дозвілля на території ОТГ?

2. Як протидіяти дозвіллю молоді, яке шкодить її здоров’ю?

3. Як заохотити молодь з інших сіл проводити дозвілля у Старих Богородчанах?

Учасники публічної консультації:

• Андрій Фендик, модератор заходу, координатор ГО “Центр UA” в Івано-Франківській області;

• Близнюк Ольга, начальник відділу освіти, соціального захисту, культури, молоді і спорту;

• Іванишин Юрій, заступник голови Старобогородчанської ОТГ;

• Савіцька Ірина, педагог-організатор Старобогородчанської ЗОШ;

• Павлюк Лілія, завідувач бібліотеки с. Нивочин;

• о. Любомир Стефанишин, священик УГКЦ;

• о. Дмитро Романюк, священик ПЦУ;

• представники Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ, активна молодь громади;

• (Список спікерів буде доповнюватись)

За додатковою інформацією звертайтесь до Андрія Фендика (097) 66 55 926.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.