Новорічне свято завітало до маляток Старобогородчанського ЗДО ясла-садка «Джерельце»

Дата: 02.01.2019 08:58

Фото без описуФото без описуФото без опису

Новорічне гарне свято завітало до маляток Старобогородчанського ЗДО ясла-садка «Джерельце», яке відбулося 27 грудня 2019 року. На яке зійшлися лісові звірята, закружляли пухнасті сніжиночки, завітала казочка, пролунала дзвінка коляда. Прикрасила свято батьківська любов і турбота та велика підготовка колективу закладу.

Хай щастя і спокій панують у домі!

Хай яства ведуться завжди на столі!

Хай зірка Христова дасть гарної долі!

І Вам , і родині, і всім навкруги!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)