Казкове новорічне свято

Дата: 03.01.2019 14:40

Фото без опису28.12.2018 р.у  Нивочинському НВК відбулося казкове новорічне свято, якого з нетерпінням чекали усі школярі.    Дутчак Н.М., педагог-організатор,провела новорічний ранок для учнів 1-4 кл. Цей захід був чудовий і неперевершений . Згодом класні керівники  5-9 кл. разом із вчителем  музичного мистецтва Макарчук О.В. продовжили святкування Нового року із учнями вищезазначених класів. Сценки учні виконали  як    справжні актори , показали свої здібності, а ще не обійшлося без музичних і танцювальних номерів, конкурсу стінгазет .  На обличчі глядачів свята панувала щира усмішка, яку подарували учні своїми виступами.