Конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства Старобогородчанської сільської ради ОТГ

Дата: 18.07.2019 11:22

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства Старобогородчанської сільської ради ОТГ

Старобогородчанська сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства Старобогородчанської сільської ради ОТГ.
Загальні вимоги до кандидатів:
освіта вища або середня спеціальна
Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1) заява про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади на ім’я сільського голови;
2) копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
3) автобіографія;
4) копії документів про освіту;
5) копія трудової книжки;
6) програма стратегії розвитку комунального підприємства на 3 роки;
7) дві фотографії розміром 4 х 6 см;
8) копія повідомлення про заповнення е-декларації
Документи приймаються протягом місяця з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Старобогородчанської сільської ради ОТГ за адресою 77712, с. Старі Богородчани, вул. І. Франка, 1, відділ організаційно-кадрової роботи.
Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Примітка: Комунальне підприємство Старобогородчанської сільської ради ОТГ проводить свою роботу на умовах повного господарського розрахунку.