"Колядує Старобогородчанщина - 2019"

Дата: 29.01.2019 14:11

На Різдво казкова днина, сяє снігом Україна

Колядки усі співають, Різдво Боже прославляють.

Цієї неділі, 27 січня до Старобогородчанського Будинку культури зібралася ціла громада, щоб об'єднатися у спільній коляді,  де відбувся огляд фольклорно-етнографічних колективів серед закладів освіти, культури, бібліотек «Колядує Старобогородчанщина-2019». Безмежно тішить той факт, що весь український народ зберігає та примножує свої славні традиції, а особливо у нашій громаді.

З вітальним словом та благословенням звернувся до присутніх о. Дмитро Романюк. Свою майстерність та прекрасний спів виконували народний аматорський хор Будинку культури с. Старі Богородчани (керівник Ю. Яців), хор церкви Іоана Хрестителя ПЦУ с. Скобичівка, хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (регент І. Козоріз), чоловіча капелла Іоана Ліствичника при храмі Юрія Переможця ПЦУ, старша група дитячого садочка «Джерельце» (виховательГ. І. Романишак та муз. керівник Г.І. Уманців), шкільний фольклорний колектив с. Старі Богородчани (керівник Н.І. Пилипів та муз. керівник О.В. Макарчук), жіноча вокальна група та шкільний колектив з       с. Нивочин, фольклорний колектив, жіноча вокальна та шкільний колектив з с. Гринівка, фольклорний колектив с. Лесівка, молодіжна рада ОТГ,  дует Тані та Богдана Пилипів, соло Діана Проць та гості свята вокальна група «Каданс» Саджавської дитячої музичної школи (керівник М.М. Данилюк).

Бог ся рождає! Наша Україна спішить вітати Господнього Сина.

Хочемо Боже ми тебе просити, нашу Україну поблагословити.

Колядуй Україно, терпи, не здавайся!

І буде мир нам, і буде щастя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)