Розколяда "Колядує вся земля"

Дата: 11.02.2019 15:42

Христос ся рождає збирайся родино

Радійте всі села й міста

Дзвенить колядою ціла Україна

Хай повниться щастям і ваша душа

Третього лютого в селі Гринівка відбулася розколяда ОТГ ‘’Колядує вся земля’’.Своїм прекрасним співом з піснею ‘’Щасливого різдва’’ відкрили свято солістка Марія Юріївна і фольклорний колектив клубу.Ведучими свята були Іванна Тимощук та Любомир Надрага.Село Гринівку представляли дорослий вокальний колектив,Вертеп,сучасна Маланка,дитячий вокальний колектив ‘’Дзвіночки’’ Гринівської школи. З села Нивочин до нас завітали дитячий Вертеп,Маланка,жіночий вокальний колектив ‘’Гармонія’’ керівник Оксана Цюпа. Чудовий настрій і багато емоцій подарував Вертеп та Маланка у виконанні гостей з села Лесівка під керівництвом завідуючої клубом Марії Стефанів. Окремими сольними виконаннями потішили місцевих жителів солісти Діана Проць з с.Старі Богородчани та Наталія Данилюк з с.Нивочин.На розколяді свої колядки представляли також гості з молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ з народними музиками під керівництвом Лесі Климюк.Велика вдячність народним музикам Демяник Василю,Івану Фелик та Луців Андрію,оператору Андрію Олексину та всім гостям та учасникам свята.

Здоровя міцного

Щастя без краю

Всього найкращого

Гринівка бажає.