Їх серця б'ються на небесах

Дата: 26.02.2019 13:53

24 лютого у Старобогородчанському Будинку культури спільно з школою  відбулася година пам'яті  «Їх серця б'ються на небесах», присвячена найтрагічнішим подіям Євромайдану та його героям Небесної Сотні. Віддати шану простим українцям, що стали учасниками битви у війні за незалежність України, зібрались небайдужі жителі села, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.

Учні Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІст. під керівництвом педагога організатора І.Савіцької  відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках та під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. На заході лунали патріотичні вірші та відеосюжети. Зворушливі  пісні виконували Тетяна та Богдан Пилипів,  Діани Проць та вокально-інструментальний ансамбль (музичний керівник О. Макарчук), а також була представлена сценка «Не плач мамо» у виконанні Лілії  та Романа Дякун.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)