Про скликання двадцять восьмої сесії сільської ради

Дата: 07.03.2019 09:29

від 07 березня 2019  року №  50
с.Старі Богородчани

Про скликання двадцять восьмої чергової сесії
сільської ради сьомого демократичного
скликання.
                Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму  чергову сесію сьомого демократичного скликання  28 березня  2019 року о 10.00 год. в залі засідань сільської ради.
                                  На розгляд сесії внести такі питання:

1.Про затвердження звіту  про виконання бюджету за 2018 рік.
2.Про внесення змін до бюджету.
3.Про визначення переліку земельних ділянок  для підготовки лотів для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу  на виготовлення відповідної документації.
4.Про затвердження генерального плану сільського населеного пункту Старі Богородчани Богородчанського району Івано-Франківської області.
5.Про затвердження генерального плану сільського населеного пункту Скобичівка Богородчанського району Івано-Франківської області.
6.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Старобогородчанської ОТГ на 2018-2020 р.р., затвердженої рішенням сільської ради від 20.12.2017 року № 665-18/2017.
7.Про положення про електронні петиції.
8.Про положення про консультації з громадкістю в Старобогородчанській об’єднаній теритоторіальній громаді.
9.Про присвоєння назви новоутвореної вулиці.
10.Розгляд земельних питань.
11.Різне.
На сесію запрошуються старости, керівники установ, підприємств, начальники відділів, активісти , громадські організації, жителі громади.