Відчуй радість читання творів Т.Г.Шевченка

Дата: 12.03.2019 11:48

9 березня 2019 року, у Старобогородчанській бібліотеці відбулися  шевченківські читання «Відчуй радість читання творів Т.Г.Шевченка», присвячені 205-ій річниці з дня народження геніального українського поета, драматурга, художника, борця за волю народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Ведучі заходу ознайомила присутніх з основними віхами життєвого та творчого шляху Шевченка та наголосила на актуальності його поезії у наш час.

Під час заходу талановиті діти  поринули у безмежний світ Шевченкової поезії, піднесено та урочисто декламували його вірші, уривки з поем. До цієї дати  в бібліотеці була організована книжково-ілюстративна виставка «Віч на віч з Шевченком», на ній були представлені книги  про життя і плідну творчість Великого Українця.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)