Зміна назв закладів освіти ОТГ

об’єднаної територіальної громади

Богородчанського району

Івано-Франківської області

Двадцять сьома позачергова сесія сьомого демократичного скликання

від  21 лютого  2019 року №1011-27/2019

с.Старі Богородчани

Про затвердження Cтатутів закладів освіти Старобогородчанської

сільської ради об’єднаної

територіальної громади

Богородчанського  району

Івано-Франківської області

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення структури освіти в закладах освіти об’єднаної територіальної громади  у відповідність до вимог чинного законодавства сесія сільської ради об’єднаної територіальної громади

вирішила:

1. Затвердити Статути закладів освіти Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Богородчанського району Івано-Франківської області (додаються):

- Старобогородчанського ліцею;

- Нивочинської гімназії;

- Гринівської гімназії;

- Лесівської початкової школи;

- Скобичівської початкової школи;

- Старобогородчанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце».

2. Керівникам Старобогородчанського ліцею (Гринишин Т.І.), Нивочинської гімназії (Олексин М.В.), Гринівської гімназії (Макарович В.В.), Лесівської початкової школи (в.о. Прімачова І.Я.), Скобичівської початкової школи (Крайник О.І.), Старобогородчанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце» (Барабаш М.І.)  здійснити дії щодо реєстрації установчих документів  освітніх закладів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови сільської ради  Юрія Іванишина та постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури,  охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, етики (М. Каратніцький).

Сільський голова                                                                         Ярослав  Здерка