Нам треба голосу твого, Тарасе!

Дата: 20.03.2019 14:47

Фото без опису17 березня в Старобогородчанському Будинку культури відбувся тематичний вечір «Нам треба голосу твого, Тарасе!» до відзначення 205-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження писав свої твори, своє безсмертне пророче слово.

Фото без описуНа заході звучали пісні у виконанні Анастасії Мартинюк (викладач Саджавської муз. школи І. Д. Козоріз), Христини Анійчин, Тетяни і Богдана Пилипів, Михаели Савіцької та Діани Крайник (Муз. керівник О. В. Макарчук). Читці виконали твори Кобзаря Вікторія Максимів, Марія Гарасим, Вероніка Анійчин, Михаела і Давид Савіцькі, Катерина Боднар і Анастасія Друк.

Хвилюючу сценку «Малий Тарас» відтворили Святослав і Василина Петришин.

Твого Тарасе, голосу нам треба,

щоб голос той гримів до нас із неба,

що пробудив би нас, бо ми спимо й донині,

Щоб стати лавою за вільну Україну.