Тренінг для представників громад-партнерів Програми DOBRE

Дата: 22.03.2019 14:25

25-27 березня у м. Косів буде проходити тренінг для представників громад-партнерів Програми DOBRE “Заповнення грантових заявок та пошук донорів для майбутніх проектів в ОТГ”.

Захід організовує ГО “Центр Політичних Студій”. Учасниками заходу будуть представники громад, які виявили бажання подавати заявки на конкурс субгрантування, який стартував з 1 березня 2019 року (деталі про конкурс тут: https://goo.gl/SuwdrB ). Метою проведення тренінгу є навчити представників громад знаходити та залучати кошти на розвиток громад та реалізацію проектів через міжнародних донорів. Також тренінг передбачає навчання із написання грантових заявок та менеджменту проектів. Окрім того, учасника, в ході тренінгу, напрацюють власні проекти, які подаватимуть на конкурс субгрантування.