Вшанування стрільців куреня «Месники»

Дата: 29.03.2019 13:55

24.03.2019 року, в с. Лесівка Старобогородчанської ОТГ краяни вшанували стрільців куреня «Месники», які загинули 17(20).03.1945 року в кровопролитному бою в лазах (лісі) між селами Лесівка – Саджава. В 11-ій годині у місцевому храмі Апостолів Петра і Павла УГКЦ була відправлена недільна Свята Літургія. У двохсотлітньому храмі такої кількості вірян буває тільки у великі свята. Разом з місцевими мирянами молились ветерани ОУН-УПА, члени громадської організації «Івано-Франківська обласна організація «Чорний Ліс», директор музею Степана Бандери в с. Старий Угринів Степан Лесів. Після закінчення Служби Божої всі поїхали в урочище «Гора», де поховані 75 вояків УПА куреня «Благого». До місця вшанування героїв прибули мешканці навколишніх сіл та дочка загиблого героя Євдокія Гнатюк. О 13 годині розпочався захід по вшануванні загинувших вояків з куреня «Месники». Панахиду за упокій душ наших героїв відправили о. Віктор Буянов церкви Апостолів Петра і Павла УГКЦ села Лесівка та о. Володимир Петришин церкви Святого Архістратига Михаїла ПЦУ с. Саджава, який пішки прийшов (3 км) зі своїми мирянами. Під час відспівування «Вічної пам’яті» полеглим віддані триразові сальви. Учасники художної самодіяльності села Лесівка, під керівництвом Марії Стефанців, яка більше сорок років працює завідоючою клубом в селі, вшанували полеглих героїв коротенькою художньою програмою.

Староста с. Лесівка

Старобогородчанської с/р ОТГ                                                                                            Г.І. Сем'янів

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)