Про скликання двадцять восьмої сесії сільської ради

Дата: 02.04.2019 16:00

від 01 квітня 2019  року № 78
с.Старі Богородчани
Про скликання двадцять восьмої чергової сесії
сільської ради сьомого демократичного
скликання.
                 Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму  чергову сесію сьомого демократичного скликання  09 квітня  2019 року о 08.00 год. в залі засідань сільської ради
                                  На розгляд сесії внести такі питання:
1.Про затвердження звіту  про виконання бюджету за 2018 рік.
2.Про внесення змін до бюджету.
3.Про визначення переліку земельних ділянок  для підготовки лотів для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу  на виготовлення відповідної документації.
4.Про затвердження генерального плану сільського населеного пункту Скобичівка Богородчанського району Івано-Франківської області.
5.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Старобогородчанської ОТГ на 2018-2020 р.р., затвердженої рішенням сільської ради від 20.12.2017 року № 665-18/2017.
6.Про положення про електронні петиції.
7.Про положення про консультації з громадкістю в Старобогородчанській об’єднаній теритоторіальній громаді.
8.Про визначення старостинських округів Старобогородчанської ОТГ.
9.Про Положення про офіційні Веб-сайт Старобогородчанської сільської ради.
10.Про закріплення на праві повного господарського відання майна комунальної власності Старобогородчанської ОТГ.
11.Про затвердження програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2019-2020 р.р.
12.Про затвердження програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старобогородчанська некомерційна амбулаторія групової практики» Старобогородчанської ОТГ на період 2019 р.
13.Про присвоєння назви новоутвореної вулиці.
14.Про проведення інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами на території Старобогородчанської сільської ради ОТГ.
15.Розгляд земельних питань.
16.Різне.
На сесію запрошуються старости, керівники установ, підприємств, начальники відділів, активісти , громадські організації, жителі громади.

Сільський голова                                                                            Я.М.Здерка