Івано-Франківська область, Богородчанський район

Засідання міжшкільного об'єднання вчителів англійської мови на базі Старобогородчанського ліцею

Дата: 23.04.2019 11:56

У березні відбулося засідання міжшкільного об'єднання вчителів англійської мови на тему "Формування освіченої особистості шляхом розвитку творчих здібностей".У семінарі взяли участь вчителі англійської мови громади.Учасники семінару ознайомилися із роботою вчителя вищої категорії,старшого вчителя - Філяк О.М.,відвідавши урок у 5 класі на тему "Holidays and Celebrations", на якому вчитель та учні показали свої вміння володіти мовою та навики роботи з ІКТ. Теоретичний модуль презентувала вчитель І категорії Барабаш Л.В. В обговоренні взяли участь присутні вчителі, дирекція школи та предстаники відділу освіти.Тому слова подяки для умілого і творчого вчителя, щирих і прагнучих знань учнів, привітної дирекції та керівника відділу освіти громади Близнюк О.І., а також завжди активних вчителів - учасників дійства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)