Писанкові барви

Дата: 25.04.2019 14:04

Є багато свят, які люблять та шанують українці. Одне з головних – Великдень, яке несе з собою віру, надію і любов.

Напередодні  Великодня в Старобогородчанському Будинку культури    було проведено творчу майстерню: майстер-клас по виготовленню великодніх писанок та аксесуарів.

Діти взяли участь у майстер-класі з виготовлення великодніх  писанок технікою бісероплетіння від місцевої майстрині  Богдани Момот-Федорів , який  припав всім присутнім до душі,  а також технікою декупаж від Андріани Озар, а ще готували декоративні писанки, вирізуючи з паперу форму яйця, а потім розмальовували та  пасхальні коробочки для писанки.

Для читачів була створена книжково-ілюстративна виставка “Весна іде, наповнена чудес… «Христос Воскрес!», де поряд з книгами представлена і Великодня атрибутика – пасха, писанки, верба, вишиті рушники, кошики тощо.

Великдень – велике та світле свято, це зустрічі в родинному колі, серед друзів. Нехай це величне свято наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує мир, щастя та добро.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)