Дата: 10.05.2019 14:25

У понеділок 13.05.2019 року о 13.00 год. відбудеться засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

На комісії будуть розглядатися такі питання:

- Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцвим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році.

- Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об'єктів за рахунок коштів сільського бюджету у 2019 році.