Свято розуму, таланту, творчості.

Дата: 29.05.2019 16:11

Фото без опису28 травня 2019 року в Будинку культури с. Старі Богородчани відбулося нагородження творчо окриленої, обдарованої учнівської молоді Старобогородчанської ОТГ та їх наставників - учителів на  святі-зустрічі, яке приурочене також Міжнародному Дню захисту дітей   «Ми – надія твоя, Україно!». Учасниками свята стали 4 учні-переможці та призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських та обласних учнівських олімпіад з української мови і літератури, математики, хімії, біології, образотворчого мистецтва, IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,17 учнів-призерів ІІ етапу вищевказаних заходів, XIX Міжнародного конкурсу з української мови Фото без описуім. П.Яцика, 4 футбольні команди, 2 вокальні гурти, 2 хореографічні колективи - переможці та призери районного етапу конкурсів та змагань, 24 педагогічних працівники-наставники. Гордість за обдарованих учнів та талановитих учителів громади розділили гості: заступник сільського голови Юрій Іванишин, депутат обласної ради Марія Рудик, голова Богородчанської районної проспілкової організації працівників освіти Іван Кіф'як, начальник відділу освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту ОТГ Ольга Близнюк. Учасники свята нагороджувалися грамотами та грошовими винагородами Старобогородчанської сільської ради, іменними грошовими сертифікатами, солодкими подарунками та екскурсійною поїздкою. Дане свято організовано за участю БО "Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка", ГО "Центр Рівних Можливостей" та меценатів Старобогородчанської ОТГ.

Пишаємося Вами! Бажаємо вищих злетів та більших нагород!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)