Підведено підсумки голосування за проекти в рамках Програми "Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ" у 2019 році

Дата: 19.06.2019 09:03

18 червня 2019 року, у Старобогородчанській сільській раді підведено підсумки голосування за проекти громадських ініціатив у рамках Цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади» у 2019 році. На голосування було винесено вісім проектів на загальну суму 236545 грн., в тому числі співфінансування з бюджету громади – 200 тис. грн..
Голосування проходило протягом 16 травня – 16 червня 2019 року. У ньому взяли участь 509 жителів громади. З них 31% проголосували шляхом електронної реєстрації на інтернет-платформі «Громадський проект», 69% - проголосували у пунктах для голосування, які розміщувалися в кабінетах старост та Центрі надання адміністративних послуг сільської ради.
Проекти отримали таку кількість голосів:
Облаштування зони відпочинку в центральній частині села Скобичівка-158
Естетичне облаштування населеного пункту с. Лесівка-90
Благоустрій центру села Гринівка-80
Встановлення перил, та розширення дороги на сільське кладовище у селі Старі Богородчани-64
Придбання інвентарю для Молодіжного простору “StBogoHub”-62
Облаштування центральної частини села Нивочин-21
Будівництво дитячо-спортивного майданчика «Місце щасливого дитинства» на Заріччі в с. Старі Богородчани-17
Облаштування дитячого майданчика різним ігровим спорудженням в с. Старі Богородчани-17
Відповідно до розпорядження сільського голови від 18 червня 2019 року «Про підсумки конкурсу проектів місцевих ініціатив у рамках Цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади у 2109 році» дані проекти визнані переможцями конкурсу. На реалізацію кожного з них буде виділено з бюджету громади по 25,0 тис. грн.. Реалізація розпочнеться після підписання відповідних угод між сільською радою та авторами проектів, яке відбудеться найближчим часом.

Детальніше про результати голосування можна дізнатися за адресою: