Забута пісня рідного краю!

Дата: 14.08.2019 08:31

А пісня – це душа

З усіх потреб потреба

Лиш пісня в серці ширить межі неба

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня тим ясніша душа.

04.08.2019 року в селі Гринівка відбувся Відкритий Фестиваль народної творчості «Забута пісня рідного краю». Привітала односельчан, гостей, учасників і всіх присутніх староста села Ніна Хмелівська. На наш фестиваль прибули колективи: фольклорний ансамбль «Турківчанка» з с. Турка П’ядицької ОТГ Коломийського району, Народний аматорський колектив  «Ярославна» Більшівецької ОТГ Галицького району які зачарували всіх своїми прекрасними піснями і залишили море позитивних вражень. Були глядачі зачаровані від забутих пісень фольклорного колективу «Надвечір’я» з с. Маркова, Євдокія Сухоручко вразила піснею «Молімося». Радували своїми піснями фольклорний колектив з с. Старі Богородчани. Наші сусіди, які завжди нас підтримують, вокальний колектив «Гармонія» з с. Нивочин, а також солістка Наталя Данилюк. Приїхали з своїми піснями молоді учасники Молодіжної ради з с. Старі Богородчани. І звичайно вокальний колектив з с. Гринівка радував усіх своїми піснями. По закінченні фестивалю усі учасники заспівали пісню «Єднаймося люба родино».

Дуже велика подяка усім учасникам які прибули на наше свято. До нових зустрічей!!!