Пропозиції до бюджету Старобогородчанської ОТГ на 2020 рік

Дата: 21.08.2019 11:55

Шановні жителі Старобогородчанської ОТГ!

Впливате на місцеву бюджетну політику - надате свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції містян будуть систематизовані та скеровані до Старобогородчанської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Старобогородчанської ОТГ на 2020 рік, а також оприлюднені.