Відкриття антикафе StBogoCaff у Старобогородчанській ОТГ

Дата: 04.09.2019 16:05

1 вересня 2019 року у Старобогородчанській ОТГ відбулося відкриття антикафе StBogoCaff - локації навчання, роботи і відпочинку для жителів нашої громади. Ініціатором реалізації даного проекту є громадська організація «Центр Рівних Можливостей» на чолі з головою Лесею Клим’юк.

Для успішної роботи антикафе закуплене устаткування – морозивомашина, кавомашина і телевізор. Проте тут відвідувачі зможуть не тільки відпочивати, але й навчатися. Для цього придбано інтерактивну дошку, проектор і акустичне обладнання. Відкриття антикафе у Старобогородчанській ОТГ відбулося у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який в Івано-Франківській області виконує ГО "Центр політичних студій" у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На відкритті із вітальним словом виступили заступник голови Старобогородчанської обєднаної територіальної громади Юрій Іванишин, керівник громадської організації «Центр політичних студій» Віталій Світлик, програмний спеціаліст проекту ДОБРЕ Любомир Кава, начальниця відділу освіти, соціального захисту населення, культури, молоді і спорту Старобогородчанської ОТГ - Ольга Близнюк. Концертну програму якісно наповнили учасник телевізійного проекту «Голос Країни» - Богдан Богославець, учасниця телевізійного проекту «Голос Діти» - Софійка Винник, лауреатка всеукраїнських конкурсів та фестивалів Ксенія Олексій, співучий дует талановитих Тетяни та Богдана Пилипів, лауреатка всеукраїнських та обласних конкурсів Діана Проць. Висловлюємо подяку членам громадської організації «Центр політичних студій» на чолі з головою Віталієм Світликом за підтримку в реалізації проекту та корисний подарунок для антикафе «StBogoCaff» - комплект настільних ігор. Особливо вдячні членам Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ та членам ГО «Центр Рівних Можливостей» за колосальну роботу щодо облаштування приміщення антикафе, виготовлення меблів із європіддонів, організації роботи художньої і танцювальної студій, облаштуванні фотозони і організації та проведенні свята відкриття. Завдяки дружній атмосфері, підтримці і злагодженій роботі нашої молоді ми отримуємо результати, якими може пишатися вся громада!

Молодіжна рада Старобогородчанської ОТГ

Фото без описуФото без опису