Фестиваль громад у Старобогородчанські ОТГ

Дата: 09.09.2019 16:36

Вперше на Прикарпатті у Старобогородчанській ОТГ відбувається "Фестиваль громад" партнерів Програми Dobre, де 11 громад змогли обмінятися своїм досвідом, поділитись результатами та весело і з користю провести час, адже на фестивалі діяло 12 інтерактивних локацій. Також кожна громада була забезпечена наметом, в якому могла представити свою родзинку. Учасників та гостей фестивалю привітали: Юлія Ткачук, очільниця напрямку “Залучення громадськості” програми USAID DOBRE Богдан Кобилянський, заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Світлик, керівник проекту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” програми DOBRE в Івано-Франківській області. Впродовж співпраці Центру політичних студій з громадами експерти проводили оцінку роботи механізмів участі у громадах-партнерах Програми DOBRE. Переможці отримали свої нагороди. За участь у конкурсі за найкраще використання механізмів участі громадян Старобогородчанська об’єднана територіальна громада нагороджена одразу у трьох номінаціях - за значні досягнення у використанні «бюджету участі» - за значні досягнення у використанні «громадських слухань» - за значні досягнення у роботі консультативно-дорадчих органів. Особливістю фестивалю стала "скринька ідей та можливостей", яку громади наповнювали своїми діамантами - учасники розповіли про те, що є найбільш показовим для кожної окремої громади та може бути корисним для усіх інших громад. Окрім того, гості фестивалю отримали щедрі корзини із місцевою продукцією від організаторів заходу. По завершенню офіційної частини фестивалю на учасників чекав концерт, де також виступили колективи громад. Щиро надіємось, що всі гості отримали багато яскравих вражень та позитивних емоцій. Фестиваль такого рівня є справжнім викликом для будь-якої громади, особливо для невеликої сільської громади. Проте, водночас це є і певним способом вираження спроможності громади та її гнучкості. А сильна і спроможна громада цікава як донорам, так і інвесторам. Щиро радіємо з того, що така честь випала саме Старобогородчанській ОТГ і будемо раді бачити гостей у своїй громаді знову.