Селу Нивочин - 405 років

Дата: 16.10.2019 09:49

Селу Нивочин - 405 років. Божого благословення, міцного здоров'я, благополуччя жителям цього чудового села, які продовжують багату подіями історію.
Шана і любов захисникам України - учасникам АТО Андрію Вагіль, Михайлу Вагіль, Ігору Дутчак, Роману Олексин, Леоніду Морошан, Роману Феценець, Теодору Басараб та Олександру Чепура, який в даний час несе службу в зоні АТО. Юним захисникам Збройних сил України Юрію Фелику та Володимиру Дутчаку.
Подяка всім, хто з такою любов'ю готував та проводив святкування - художній керівник Будинку культури Андрій Михайлович, подружжя Василь та Оксана Цюпа, подружжя Наталія та Юрій Багрій, колектив "Гармонія" разом з родинами, церковний хор, чудові учні Нивочинського ліцею, Ліля Павлюк Андрій Олексин, Руслана Глуханюк та Галина Дашко, Марія Середюк, підприємці Ігор Сенич, Віктор Мороз та керівник ПП Сендем Іван Сенчак.
Дякуємо гостям, що приїхали привітати нас - Богдану Кучеру та Василю Романюку за підтримки Василя Друка, молодіжній раді Старобогородчанської ОТГ під керівництвом Лесі Клим"юк, колективу села Гринівка.
За фінансову підтримку дякуємо Старобогородчанській сільській раді ОТГ.
До покращення благоустрою села велику допомогу в цьому році внесло керівництво ПП Оскар.
Дякуємо всім численним гостям, які в цей день святкували з нами

Староста с.Нивочин                                                              Морошан М.П.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)